Ось і закінчилися Різдвяні свята, залишивши в кожному серці іскорку Божого життєдайного вогню, любові Ісусового серця.
В неділю, 10 лютого, у Нижніх Гаях відбулося свято «Проводи коляди». Жителі села мали можливість згадати, як гарно колядувалося, щедрувалося і віншувалося впродовж зимових місяців. Учасники свята намагалися донести до кожного, якими чудовими традиціями і звичаями багата наша Україна, і ми не маємо права їх забувати, а лише збагачувати і примножувати.













