» Освіта » Школярі району отримали новий автобус

Школярі району отримали новий автобус

Автор: admin2 от 27-09-2017, 16:32
 (голосів: 0)

Школярі району отримали новий автобусВідповідно до Програми «Шкільний автобус» відділ освіти райдержадміністрації  отримав шкільний автобус українського виробництва марки "Атаман". Новий "школярик" придбаний за кошти обласної субвенції та місцевого бюджету Автобус призначений для перевезення учнів та вчителів до опорної школи.

На сьогодні в Дрогобицькому районі експлуатується 11 спеціальних автобусів, які здійснюють перевезення понад 1000 учнів.

Новий транспортний засіб відділу освіти сьогодні урочисто передали голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua