13 жовтня у Меденицькій СЗШ І-ІІІ ст відбулося святкування Дня українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці, 75-річчя створення Української Повстанської Армії. У межах цього святкування відбулися лінійка та традиційна ярмарка «Дари осені». Учасники художньої самодіяльності школи виступили з концертною програмою.
Гостями свята були голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, головний лікар Дрогобицького РТМО Олександр Слабий, начальник відділу освіти Іван Стецко, секретар селищної ради Любов Мороз.
З вітальним словом до учасників свята звернулися директор школи Любомир Лешко, Михайло Сікора та Володимир Шутко.
Але найважливішою і найприємнішою подією цього дня був подарунок - школярі Меденицької школи отримали новий автобус, який буде здійснювати довіз учнів з сіл Опарі, Ріпчиці, Довге, Коросниця, Летня.













