У Сторонянській СЗШ І-ІІ ст. відбувся конкурс «Міс Осінь» серед дівчат 7-9 класів. В конкурсі взяли участь самі сміливі, активні учасниці.
Під музику Шопена «Мелодія осені» ведучі розпочали свято про прекрасну пору року-осінь. Красу осінньої пори передано у презентації, яка висвітлювалася на проекційному екрані. Дівчата взяли участь у таких конкурсах:
«Представлення», «Осіння композиція з квітів», «Юна квітникарка», «Зачіска», «Художній номер», «Показ моди».
Конкурсантки були старанно підготовлені і дуже активні.
Журі конкурсу підбило підсумки і нагородило учасниць:
Міс осінь - Якуц Марія
Міс чарівність - Лехно Марія
Міс ніжність - Петняк Мар’яна
Міс фантазія - Кричок Мар’яна
Міс винахідливість - Процик Марія
Міс оригінальність - Левицька Олена
Міс артистичність - Петрущак Мар’яна.













