27 жовтня, у прекрасний осінній день, актова зала у Попелівському НВК була наповнена жвавими розмовами, які віщували про початок традиційного, найчарівнішого конкурсу краси, ніжності і грації – «Міс Осінь 2016».
Україна здавна славиться своїми красунями. Їм у всі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, багата фантазія зазначила організатор свята Віра Тупичак, вчитель біологі та екології.
Дівчата – красуні Попелівської школи змагалися не тільки в красі, але й в ерудиції та мистецьких обдаруваннях. Претендентки на це почесне звання вразили глядачів своїми виступами, а енергія, яку вони випромінювали, передавалась глядачам, які активно підтримували конкурсанток оплесками. Цього року у конкурсі брали участь найкрасивіші, найталановитіші, найчарівніші дівчата 8-11 класів.
Оцінювало конкурсну програму журі у складі: голова райдержадміністрації Володимир Шутко, керівник апарату РДА Руслан Щерба, начальник фінансового управління Віталій Перхун , депутат сільської ради Андрій Заєць., вчителі школи.
Нелегке завдання постало перед членами журі. Дуже важко було обрати найгарнішу, найталановитішу, найкреативнішу учасницю. Кожна з учасниць продемонструвала високий рівень підготовки – сказав Руслан Щерба.
Вітаємо наших красунь і бажаємо впевнено крокувати по життю, здобуваючи перемоги і дарувати радість – наголосив Володимир Шутко.
І, як підсумок, «Міс Чарівність» – Ірина Павлюх, « Міс Елегантність» – Христина Пагутяк, «Міс Оригінальність» – Софія Федина, «Міс Загадковість» – Діана Кулинич, «Міс Фотомодель» – Таїсія Шишко, «Міс Глядацьких симпатій» – Маряна Кретович . «Перша віцеміс» – Наталія Журав. Звання «Міс осінь 2016» – Вікторія Лаврик. Всі конкурсантки отримали подарунки.













