» Освіта » Тиждень рідної мови у Болехівській школі

Тиждень рідної мови у Болехівській школі

Автор: admin1 от 10-03-2016, 11:17
 (голосів: 0)

Тиждень рідної мови у Болехівській школіНещодавно у Болехівській СЗШ І – ІІ ст. з ініціативи вчителів української мови та літератури Романія Заревич і Любов Федик  проходив тиждень рідної мови. Тиждень розпочався урочистою лінійкою «Звучи, рідна мово!». Кожен клас випустив тематичну стінгазету. Учасники та переможці  конкурсу нагороджені призами. Надовго запам’ятається учням школи День автора, присвячений Лесі Українці. Розпочала цей день у школі шкільний бібліотекар  Тетяна Михайлевич з учнями 2-А класу бібліотечною годиною  «Я була малою горда…», а продовжили працівники сільської бібліотеки Оксана Радецька і Марія Зачка з учнями середніх та старших класів - «Я маю в серці те, що не вмирає…»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua