» Освіта » Свято у Довжанській школі

Свято у Довжанській школі

Автор: admin2 от 21-11-2017, 12:12
 (голосів: 0)

Свято у Довжанській школіУ Довжанському НВК І ступеня відбулося прощання з осінню та шкільний ярмарок. На свято завітали батьки, гості. У виступі школярів прозвучали різноманітні вірші, пісні. Діти танцювали "Осінній вальс". Вчителі школи ставили собі за мету підвести підсумки осінніх спостережень у живій і неживій природі.

Закінчилося свято шкільним ярмарком, де діти смакували різноманітними ласощами.

 

Свято у Довжанській школі

 

Свято у Довжанській школі

 

Свято у Довжанській школі



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua