» Освіта » У районній олімпіаді з економіки перемогла учениця з Нового Кропивника

У районній олімпіаді з економіки перемогла учениця з Нового Кропивника

Автор: admin2 от 21-11-2017, 14:42
 (голосів: 1)

У районній олімпіаді з економіки перемогла учениця з Нового КропивникаНа базі методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації відбувся II тур Всеукраїнської олімпіади з економіки, у якій взяли участь учні 11 класу з 18 шкіл району.

Урочисто олімпіаду відкрила методист Марія Галушка, яка привітала учасників олімпіади, побажала їм успіхів і впевненості у собі. На підставі рішення журі олімпіади, до якого увійшли вчителі економіки Надія Василишин, Ірина Гриньо, Тетяна Сирватка та Руслана Гельжинська, визнано переможцями олімпіади ученицю 11 класу Новокропивницького НВК І-ІІІ ступенів Христину Сарахман.   

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua