6 лютого на біологічному факультеті Львівського Національного Університету ім. І. Франка відбувся ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, де учні Дрогобицького району зайняли два ІІІ місця. Це Ігор Лялюк, учень 11 класу Попелівського НВК І-ІІІ ст. Проект на тему: «Іспанські слимаки (Arionlusitanicus)». Керівник: вчитель біології та екології Тупичак Віра Любомирівна та Ігор Пронь, учень 10 класу Новокропивницького НВК І-ІІІ ст. Його проект на тему: «Екологічна-біологічна характеристика Борщівника Сосновського та поширення його на території с. Новий Кропивник». Керівник: вчитель біології та хімії Марків Оксана Василівна.













