» Освіта » Учні Дрогобицького району стали призерами обласної Олімпіади з екології

Учні Дрогобицького району стали призерами обласної Олімпіади з екології

Автор: admin1 от 8-02-2016, 09:40
 (голосів: 0)

Учні Дрогобицького району стали призерами обласної Олімпіади з екології6 лютого на біологічному факультеті Львівського Національного Університету ім. І. Франка відбувся ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, де учні Дрогобицького району зайняли два ІІІ місця. Це Ігор Лялюк, учень 11 класу Попелівського НВК І-ІІІ ст. Проект на тему: «Іспанські слимаки (Arionlusitanicus)». Керівник: вчитель біології та екології Тупичак Віра Любомирівна та Ігор Пронь, учень 10 класу Новокропивницького НВК І-ІІІ ст. Його проект на тему: «Екологічна-біологічна характеристика Борщівника Сосновського та поширення його на території с. Новий Кропивник». Керівник: вчитель біології та хімії Марків Оксана Василівна.

Учні Дрогобицького району стали призерами обласної Олімпіади з екології

Учні Дрогобицького району стали призерами обласної Олімпіади з екології

Учні Дрогобицького району стали призерами обласної Олімпіади з екології

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua