» Освіта » У Попелівському НВК вшанували пам'ять жертв Голодомору

У Попелівському НВК вшанували пам'ять жертв Голодомору

Автор: admin2 от 27-11-2017, 14:38
 (голосів: 0)

У Попелівському НВК вшанували пам'ять жертв ГолодоморуКажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя.

З метою гідного  вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу у Попелівському НВК проведено низку тематичних виховних заходів, присвячених до Дня пам’яті жертв Голодомору у 1932-1933 роках.  У шкільній бібліотеці оформлено виставку літератури «Чорні сторінки історії», а у вестибюлі розміщений інформаційний куточок «Голодомор 1932-1933 рр.». Класні керівники 1-11 класів провели тематичні виховні години "Голодомор 1932-1933 рр: трагедія українського народу".

24 листопада на уроках історіі  демонстрували відеоролики, презентації, присвячені Голодомору 1932-1933 років. А учні 7 класу з класним керівником Ольгою Довжинською підготували виховний захід "Голодомор в Україні – біль нашого народу".

25 листопада кожна сім’я запалила свічку. Цей вогник - символ пам’яті про всіх знищених штучним голодом.

У Попелівському НВК вшанували пам'ять жертв Голодомору

У Попелівському НВК вшанували пам'ять жертв Голодомору

У Попелівському НВК вшанували пам'ять жертв Голодомору


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua