» Освіта » В Снятинському НВК вшанували жертв Голодоморів

В Снятинському НВК вшанували жертв Голодоморів

Автор: admin1 от 25-11-2019, 10:12
 (голосів: 0)

В Снятинському НВК вшанували жертв ГолодоморівКажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо.

Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя.

З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу у Снятинському НВК проведено тематичну лінійку «Ми низько голови схиляємо».

 

В Снятинському НВК вшанували жертв Голодоморів

В Снятинському НВК вшанували жертв Голодоморів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua