Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо.
Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя.
З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу у Снятинському НВК проведено тематичну лінійку «Ми низько голови схиляємо».













