» Освіта » На Дрогобиччині розпочалися заходи з вшанування пам'яті жертв Голодомору. Віче-реквієм у Залокотській школі

На Дрогобиччині розпочалися заходи з вшанування пам'яті жертв Голодомору. Віче-реквієм у Залокотській школі

Автор: admin2 от 23-11-2018, 11:23
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині розпочалися заходи з вшанування пам'яті жертв Голодомору. Віче-реквієм у Залокотській школі
23 листопада у Залокотському НВК І-ІІ ст. відбулося віче-реквієм ‘’ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ’’.

Після вступного слова директора учні 9-го класу повернули всіх присутніх у ці трагічні для України часи. Хвилиною мовчання вшанували мільйони заморених голодом співвітчизників. На завершення учасники віча виконали духовний гімн ‘’Боже великий, єдиний…’’

24 листопада в Залокоті біля пам’ятного знака Борцям за волю України відбудеться панахида за жертвами Голодомору.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua