![]()
23 листопада у Залокотському НВК І-ІІ ст. відбулося віче-реквієм ‘’ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ’’.
Після вступного слова директора учні 9-го класу повернули всіх присутніх у ці трагічні для України часи. Хвилиною мовчання вшанували мільйони заморених голодом співвітчизників. На завершення учасники віча виконали духовний гімн ‘’Боже великий, єдиний…’’
24 листопада в Залокоті біля пам’ятного знака Борцям за волю України відбудеться панахида за жертвами Голодомору.













