30 листопада у 8 класі Новокропивницького НВК відбулася відкрита виховна година на тему "Життя - це щастя, щастя – це життя", яку провела класний керівник Надія Василишин.
“Мабуть, немає людини, яка б не хотіла бути щасливою. А в чому ж полягає щастя, і що необхідно для того, щоб відчути себе щасливим?»,- над цим міркували школярі разом з вчителем.
Метою виховної години було навчити учнів визначати життєві та власні духовні цінності, сприяти формуванню розуміння поняття цінності й неповторності людського життя, усвідомлення щастя як невід’ємної складової життя, сприяти формуванню в учнів ціннісного ставлення до себе як особистості.
Восьмикласники говорили про те, що саме ми є ковалями свого щастя, процес пошуку є практично вічним, нескінченним і від нас залежить наше майбутнє .
Учні виконували творчу роботу у групах «Склади прислів’я » та «Закінчи думку», порівнювали складові «щастя» і «життя», брали участь у грі «Аукціон» , декламували вірш «Ти знаєш, що ти людина» та презентували «Духовний заповіт».
На закінчення педагог побажала учням досягти справжнього людського щастя.













