Годину історичної правди “Доки пам'ятаємо — живемо” провела бібліотекар бібліотеки-філії села Дорожів Олена Грицюта, присвячену Дню пам'яті та примирення. Хвилиною мовчання пом'янули загиблих у Другій світовій війні. В цей день люди несуть квіти на могилу Невідомого солдата. І сьогодні серця сповнені глибокою вдячністю до воїнів, які здобули Перемогу. мужньо відстоявши честь і незалежність Батьківщини, не шкодуючи свого життя, заради щастя нинішніх поколінь.
Участь у святі взяли учні 11-го класу Марія Бартіш, Ірина Ільків, Дмитро Квик, Дмитро Криворука, Михайло Лагуш, Андрій Мисак, Роман Мікула, Тетяна Орищич, Михайло Сачко, Микола Якимів, які декламували вірші та уривки з повісті Павла Загребельного “Дума про невмирущого”, оповідання В. Кави “Не те літо, після війни”, оповідання О. Довженка “Мати”.
Завжди пам'ятаємо, якою дорогою ціною завойоване наше щастя.













