» Освіта » До 100-річчя бою під Крутами флешмоб в Урізькому НВК

До 100-річчя бою під Крутами флешмоб в Урізькому НВК

Автор: admin1 от 30-01-2018, 10:56
 (голосів: 0)

До 100-річчя бою під Крутами флешмоб в Урізькому НВКНа базі Урізького НВК I-III ст.був проведений Флешмоб до Дня пам"яті Героїв Крут.

Крути наша гордість і слава,             

Там соколи  юні у вічність пішли.

На клич молодої держави,

Піднялися вірні сини.

Грудьми у нерівному бої,

Спинили червону орду,

З честю впали герої,

За Україну свою.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua