На базі Урізького НВК I-III ст.був проведений Флешмоб до Дня пам"яті Героїв Крут.
Крути наша гордість і слава,
Там соколи юні у вічність пішли.
На клич молодої держави,
Піднялися вірні сини.
Грудьми у нерівному бої,
Спинили червону орду,
З честю впали герої,
За Україну свою.
Категорія: Освіта
У вигляді календаря
У вигляді списку
Шановні відвідувачі, Ви переглядаєте офіційну сторінку Дрогобицької РДА. м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua