У Попелівському НВК І-ІІІ ступенів відбувся тиждень біології, який організувала та провела вчитель біології та екології Віра Тупичак. Конкурс був цікавий та емоційний, адже школярі мали змогу брати участь у найрізноманітніших святах та конкурсах: у тематичній лінійці «У світі цікавої біології», виховному заході «Завітай у світ біологічної казки», еколого-валеологічній конференції «Вибір ХХІ ст.», конкурсі стінгазет, малюнків «Біологічна палітра», конкурсі «Міс школи», виставці «Дари природи», районному конкурсі «Життя без сміття», презентації проекту «Я обираю еко-сумку».
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко подякував організаторам за цікаві змістовні події в житті школи. Гості зі Львова, райдержадміністрації, ДДПУ ім. І. Франка та Борислава, які побували на заходах, переконалися, що школярі Попелівського НВК активні і талановиті, здібні і розумні та люблять вивчати біологію та екологію.













