» Освіта » У Попелівському навчально-виховному комплексі провели Тиждень біології

У Попелівському навчально-виховному комплексі провели Тиждень біології

Автор: admin2 от 15-11-2016, 09:49
 (голосів: 0)

У Попелівському навчально-виховному комплексі провели Тиждень біологіїУ Попелівському НВК І-ІІІ ступенів відбувся тиждень біології, який організувала та провела вчитель біології та екології Віра Тупичак. Конкурс був цікавий та емоційний, адже школярі мали змогу брати участь у найрізноманітніших святах та конкурсах: у тематичній лінійці «У світі цікавої біології», виховному заході «Завітай у світ біологічної казки», еколого-валеологічній конференції «Вибір ХХІ ст.», конкурсі стінгазет, малюнків «Біологічна палітра», конкурсі «Міс школи», виставці «Дари природи», районному конкурсі «Життя без сміття», презентації проекту «Я обираю еко-сумку».

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко подякував організаторам за цікаві змістовні події в житті школи. Гості зі Львова, райдержадміністрації, ДДПУ ім. І. Франка та Борислава, які побували на заходах, переконалися, що школярі Попелівського НВК активні і талановиті, здібні і розумні та люблять вивчати біологію та екологію. 

У Попелівському навчально-виховному комплексі провели Тиждень біології


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua