Вчора, 14 лютого у відділі освіти райдержадміністрації відбулася нарада керівників освітніх закладів району, де, зокрема, йшлося про раціональне використання дров.
У нараді взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Скоропад та директор ДП «Дрогобицьке лісове господарство» Василь Матяшовський. Начальник відділу освіти Іван Стецко доповів про використання твердого палива навчальними закладами під час опалювального сезону, наголосив на їх раціональному використанні відповідно до погодних умов.
Василь Матяшовський ознайомив присутніх з процесом завезення дров та повідомив про те, що «Дрогобицьке лісове господарство» належно виконує умови договору, укладеного з відділом освіти.













