» Інформація » На нараді в РДА йшлося про стан забезпечення шкіл твердим паливом

На нараді в РДА йшлося про стан забезпечення шкіл твердим паливом

Автор: admin2 от 3-09-2019, 12:20
 (голосів: 0)

На нараді в РДА йшлося про стан забезпечення шкіл твердим паливомПід час апаратної наради, яку сьогодні провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, йшлося про поточні робочі питання структурних підрозділів. Зокрема, проаналізовано стан завезення твердого палива у навчальні заклади. За інформацією відділу освіти Дрогобицький держлісгосп забезпечує постачання дров відповідно до угоди. Натомість червоноградська фірма, яка виграла тендер, на сьогодні завезла всього 10% палива від заявлених обсягів. Р.Щерба доручив начальнику відділу освіти І.Стецку невідкладно подати конкретні пропозиції стосовно подальших дій щодо порушника угоди.

Йшлося також про виконання заходів в рамках НУШ 2. До 1 вересня всі школи району отримали передбачені програмою технічні засоби. Завезення парт для першачків продовжується.

На нараді обговорювалися також питання необхідності збільшення кількості кабінетів для відділу субсидій, розрахунків з працівниками культури, переведеними в Меденицьку ОТГ, фінансового забезпечення придбання інсулінів, підготовки до щорічного фестивалю меду тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua