Під час апаратної наради, яку сьогодні провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, йшлося про поточні робочі питання структурних підрозділів. Зокрема, проаналізовано стан завезення твердого палива у навчальні заклади. За інформацією відділу освіти Дрогобицький держлісгосп забезпечує постачання дров відповідно до угоди. Натомість червоноградська фірма, яка виграла тендер, на сьогодні завезла всього 10% палива від заявлених обсягів. Р.Щерба доручив начальнику відділу освіти І.Стецку невідкладно подати конкретні пропозиції стосовно подальших дій щодо порушника угоди.
Йшлося також про виконання заходів в рамках НУШ 2. До 1 вересня всі школи району отримали передбачені програмою технічні засоби. Завезення парт для першачків продовжується.
На нараді обговорювалися також питання необхідності збільшення кількості кабінетів для відділу субсидій, розрахунків з працівниками культури, переведеними в Меденицьку ОТГ, фінансового забезпечення придбання інсулінів, підготовки до щорічного фестивалю меду тощо.













