» Інформація » На понеділковій нараді йшлося про підготовку до зими

На понеділковій нараді йшлося про підготовку до зими

Автор: admin2 от 26-09-2016, 12:25
 (голосів: 0)

На понеділковій нараді йшлося про підготовку до зимиЧергову оперативну нараду сьогодні провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Було підбито підсумки основних заходів минулого тижня та визначено першочергові завдання на поточний. Керівники структурних підрозділів бюджетної сфери доповіли про стан готовності закладів та установ освіти, охорони здоров'я та культури до роботи в осінньо-зимовий період. В.о. керівника відділу освіти Іванові Стецку перший заступник голови райдержадміністрації доручив активізувати роботу щодо завезення твердого палива. Віталій Скоропад також наголосив, що директори навчальних закладів повинні персонально контролювати якість дров, які завозять постачальники - лісові господарства.

Під час наради йшлося також про соціальне обслуговування учасників АТО, демобілізованих бійців та членів їхніх сімей. Перший заступник зазначив, що працівники структурних підрозділів, які працюють з цією категорією населення, як, зрештою, і з іншими відвідувачами, повинні бути максимально коректними і врівноваженими, доступно і ввічливо надавати необхідні консультації та роз'яснення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua