» Освіта » Година пам’яті «У їхніх серцях жила Україна» у Ріпчицькій школі

Година пам’яті «У їхніх серцях жила Україна» у Ріпчицькій школі

Автор: admin1 от 22-02-2018, 15:14
 (голосів: 0)

Година пам’яті «У їхніх серцях жила Україна» у Ріпчицькій школі20 лютого у Ріпчицькій СЗШ І ст. вшанували світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні. Годину пам’яті «У їхніх серцях жила Україна» розпочали, запаливши свічки за загиблими та хвилиною мовчання.

Учні школи прочитали молитву за Україну, прозвучали вірші про Небесну Сотню. Відеоматеріали кривавих подій 2014 року не залишили нікого байдужим. Діти згадали наших земляків, які загинули на Майдані – Олега Ушевича, Богдана Вайду та Йосипа Шилінга.

Низько вклоняємося Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших маленьких серцях.

Година пам’яті «У їхніх серцях жила Україна» у Ріпчицькій школі

Година пам’яті «У їхніх серцях жила Україна» у Ріпчицькій школі

Година пам’яті «У їхніх серцях жила Україна» у Ріпчицькій школі
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua