» Освіта » Відзавтра у школах району призупинене навчання

Відзавтра у школах району призупинене навчання

Автор: admin2 от 26-02-2018, 16:31
 (голосів: 2)

Відзавтра у школах району призупинене навчання Голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Йшлося про ситуацію в районі у зв'язку зі значним пониженням температури повітря.

За підсумками обговорення, у зв'язку зі значним пониженням температури повітря комісія вирішила:

- для запобігання поширенню захворювання дітей на грип та ГРВІ зобов'язати відділ освіти, керівників навчальних закладів району призупинити навчання у школахВідзавтра у школах району призупинене навчання району з 27 лютого до 3 березня включно;

- продовжити в селах району роботу пунктів обігріву та соціальних патрулів для запобігання надзвичайним ситуаціям, особливо, серед соціально вразливих категорій населення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua