Голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Йшлося про ситуацію в районі у зв'язку зі значним пониженням температури повітря.
За підсумками обговорення, у зв'язку зі значним пониженням температури повітря комісія вирішила:
- для запобігання поширенню захворювання дітей на грип та ГРВІ зобов'язати відділ освіти, керівників навчальних закладів району призупинити навчання у школах
району з 27 лютого до 3 березня включно;
- продовжити в селах району роботу пунктів обігріву та соціальних патрулів для запобігання надзвичайним ситуаціям, особливо, серед соціально вразливих категорій населення.













