» Інформація » В навчальних закладах Дрогобицького району можуть ввести карантин

В навчальних закладах Дрогобицького району можуть ввести карантин

Автор: admin1 от 1-02-2016, 13:08
 (голосів: 0)

В навчальних закладах Дрогобицького району можуть ввести карантинСьогодні, 1 лютого, відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор. В роботі комісії взяв участь заступник голови Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка. Комісія розглянула питання щодо доцільності запровадження карантину в школах району у зв’язку з поширення епідемії грипу. За інформацією головного лікаря ДРТМО Валерія Паламарчука та начальника Дрогобицького міськрайонного управління Державної санепідслужби у Львівській області Романа Ковтала на сьогоднішній день рівень захворюваності не має тенденцій до збільшення. В.о. керівника відділу освіти Іван Стецко повідомив, що відсутність учнів становить в середньому близько двадцяти відсотків. 

Тому комісія прийняла рішення, враховуючи пропозиції санітарної служби для запобігання  поширенню захворюваності на грип та ГРВІ, запровадити карантин в навчальних закладах району лише в разі необхідності, якщо буде спостерігатись тенденція до збільшення рівня захворюваності.

В навчальних закладах Дрогобицького району можуть ввести карантин
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua