Сьогодні, 3 лютого заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас провів робочу нараду з керівниками відділу освіти та КНП “Дрогобицька районна лікарня”. Йшлося про ситуацію із захворюванням на грип та ГРВІ у районі, загалом, та у навчальних закладах. Як повідомив начальник відділу освіти Іван Стецко, на сьогодні призупинене навчання в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст., Броницькій СЗШ І-ІІ ст., Унятицькому НВК І-ІІ ст.. Вірогідно, що навчальний процес призупинять також у Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст.. В решті шкіл навчання триває. Середній відсоток відсутності школярів на заняттях в районі складає 15%.













