» Освіта » В Сторонянській школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

В Сторонянській школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

Автор: admin1 от 19-11-2019, 09:09
 (голосів: 0)

В Сторонянській школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього рухуВ період з 11 по 17 листопада проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом тижня в Сторонянській школі класними керівниками та вчителями початкових класів було проведено ряд заходів.

З учнями проведено бесіди та виховні години: «Учасники руху і дорожні знаки», «Дорога і діти», «Ми пішоходи», «Безпека на дорозі», «Будьмо грамотними пішоходами» та інші.

У 6-му класі (вчитель Оксана Луців) проведено вікторину «Ми знавці правил дорожнього руху».

Учні початкових класів переглянули мультфільми: «Дорога до школи», «Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови».

 Дуже цікаво проведені тренінги у 2-му класі (вчитель Галина Пушкар) і в 5-му класі (вчитель Наталія Гудзар). Учні практично демонстрували свої знання з ПДР.

Також у кожному класі проведено єдиний урок «Безпечна країна».

Усі заходи проведені з метою запобігання нещасних випадків на дорозі.

 

В Сторонянській школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

 

 

В Сторонянській школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

 

 

В Сторонянській школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

 

 

В Сторонянській школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

 

 

В Сторонянській школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua