Учні Модрицького НВК І-ІІІ ступенів незабутньо провели один з квітневих теплих днів.
55 школярів долучилися до прекрасного, побувавши на екскурсії «Золота підкова» замками Львівщини.
Діти ознайомилися величчю трьох палаців – Підгорецького, Золочівського та Олеського на тлі весняного розмаю. У кожному із замків послухали цікаві й змістовні розповіді екскурсоводів. Зробили безліч світлин, сповна відчули дух історії рідного краю й повернулися задоволені додому.













