» Освіта » Учні Снятинського НВК побували на екскурсії в Києві

Учні Снятинського НВК побували на екскурсії в Києві

Автор: admin1 от 6-05-2019, 17:26
 (голосів: 0)

Учні Снятинського НВК побували на екскурсії в КиєвіУчні Снятинського НВК І-ІІ ст. цими вихідними  відвідали славетне місто, столицю нашої Батьківщини – Київ. 

В столиці багато визначних місць, які варто побачити, але звичайно ж  все за один день обійти неможливо. 

Учні побували в Києво-Печерській Лаврі, Софіївському Соборі, які заворожили  своїм масштабом, величчю, вишуканістю. Атмосфера у цьому місці надзвичайна. Тут ти відволікаєшся від буденних проблем та знаходиш гармонію. А ще Київ немислимий без Хрещатика та Майдану Незалежності – головної вулиці та площі міста, де учні мали можливість неспішно прогулятися, відчути атмосферу міста. 

Ця подорож залишила приємний, незабутній слід у наших серцях, подарувала такі яскраві враження та позитивні емоції, які не зітруться із пам’яті. 

Учні Снятинського НВК побували на екскурсії в Києві

Учні Снятинського НВК побували на екскурсії в Києві

Учні Снятинського НВК побували на екскурсії в Києві

Учні Снятинського НВК побували на екскурсії в Києві

Учні Снятинського НВК побували на екскурсії в Києві

Учні Снятинського НВК побували на екскурсії в Києві

Учні Снятинського НВК побували на екскурсії в Києві

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua