![]()
7 червня Далявські школярі з вчителями Оксаною Добрянською та Галиною Щурик побували на екскурсії у місті Львові. Впродовж трьох годин разом з гідом Інною Пастух мали можливість почути цікаву інформацію про величні пам’ятки історії та архітектури, розповіді та легенди про місто, глибше пізнати його історію.
Під час екскурсії учні познайомились з укладом міста минулих століть, оглянули ратушу на площі Ринок, Вірменський храм та Латинську катедру. Діти відвідали одну з найвідоміших туристичних цікавинок Львова – криївку УПА, відвідали кулеметну точку навпроти Львівської ратуші, побачили зброю, яку мали воїни-повстанці, побували біля пам’ятника Т. Г. Шевченкові, помолилися за сім’ю, родину, Україну біля фігури Матері Божої, завітали у Львівську майстерню шоколаду та Аптеку-музей.
Стомлені, але задоволені, щасливі, радісні та зацікавлені історією старого Львова повернулися додому.













