В Уличненській СЗШ I-III ступенів проводилася Всеукраїнська акція «За чисте довкілля», де протягом місяця проводилися різноманітні заходи.
Учні, зокрема, ліквідували два несанкціоновані сміттєзвалища, були очищено від сміття береги водойм, приведено до належного та естетичного вигляду прибудинкові території, два спортивні майданчики, дороги, зупинки міського транспорту та кладовища.
Окрім цього разом з працівниками Уличненського лісництва діти посадили 2000 дерев та кущів та висадили квіти.













