В рамках місячника благоустрою у Попелівському НВК пройшла акція «Трудовий десант». Учні та класні керівники привели до належного стану пришкільну територію, завзято і дружно працювали, обробили та посіяли квіти на клумбах.
Приємно, коли довкілля чисте та охайне, а висаджені квіти влітку та восени будуть радувати всіх.
Як зазначила вчитель біології та екології Віра Тупичак, що дні єднання з природою залишать у школярів незабутні враження і віру в те, що ними зроблена корисна й потрібна справа для майбутніх поколінь.













