» Освіта » У районі проходив обласний семінар з інформатики

У районі проходив обласний семінар з інформатики

Автор: admin2 от 24-04-2018, 15:47
 (голосів: 0)

У районі проходив обласний семінар з інформатикиНаприкінці минулого тижня в Дрогобицькому районі відбувся обласний практичний семінар «Використання хмарного офісу 365 в управлінській та навчально-виховній діяльності навчального закладу», метою якого був обмін досвідом між вчителями інформатики Дрогобицького району та міста Червонограда. Проводила семінар  методист  методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької РДА Наталія Жук. Учасники семінару працювали, спілкувалися, а також знайомилися з Дрогобиччиною....

Практичне заняття проходило на базі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. Учасники семінару працювали у програмі Microsoft Teams, яка є зручною для використання як в управлінській діяльності, так і навчально-виховному процесі. Був проведений короткий вебінар, робота та комунікація в групах. Учасникам було запропоновано попрацювати із Microsoft Planner, де легко створювати плани, упорядковувати та призначати завдання, спільно використовувати файли, спілкуватися і слідкувати за ходом виконання завдань. Із цікавістю усі працювали в цій програмі і виконали завдання.

У семінарі взяли участь старший викладач кафедри педагогіки Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лілія Палюшок та вчитель інформатики з міста Стрия Олена Дмитрук, яку п.Наталія запросила на семінар у ролі спікера. Вона знайомила учасників із створенням тестів у сервісах StudyStack та Kahoot.

Учасники обласного практичного семінару обговорювали питання сучасної освіти, говорили про використання ІТ-технологій в управлінській та навчально-виховній діяльності  Завідувач методичним кабінетом Володимир Штокайло запросив учасників семінару до дискусії про НУШ, ІТ, зокрема, йшлося про реалізацію нового навчального плану 10-11 класів, та про місце інформатики у ньому.

Методист з математики, інформатики, астрономії, фізики інформаційно-методичного центру освіти м.Червонограда Катерина Андрусяк розказала про історію заснування міста Кристинопіль та нове місто Червоноград, яке було побудоване у зв'язку з розвитком вугільного басейну. А також презентувала навчальні заклади міста та представила вчителів інформатики - учасників семінару.

Наталія Жук, в свою чергу, представила команду інформатиків Дрогобицького району. Вона подякувала своїм колегам за розуміння і підтримку, за бажання вчитися і працювати по-новому.

Учасники семінару отримали магнітики-хмаринки, що символізують хмарні технології.

Знайомлячись з  Дрогобиччиною, учасники семінару побували у селі Грушів, де пройшлися Хресною Дорогою, побувати у відомій на весь світ каплиці Пресвятої Трійці. У Рихтичах гості захоплено оглянули візитівку села - триметрову статую Ісуса Христа на крутому пагорбі перед храмом (автор - скульптор П.Ландовський, який є також і творцем бразильської статуї в Ріо-де-Жанейро). Відбулася пішохідна мандрівка вулицями Дрогобича, екскурсія до Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі”.

 

 

У районі проходив обласний семінар з інформатики

 

У районі проходив обласний семінар з інформатики

 

У районі проходив обласний семінар з інформатики

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua