» Освіта » Інтерактивні технології на уроках фізичної культури

Інтерактивні технології на уроках фізичної культури

Автор: admin1 от 18-12-2015, 10:01

Інтерактивні технології на уроках фізичної культуриПостійно діючий семінар учителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів Дрогобицького району продовжив свою роботу на базі Меденицької СЗШ І-ІІІ ступенів. Учителі працювали над темою “Використання інтерактивних технологій на уроках фізичної культури ”.

Учасники семінару відвідали урок фізичної культури у 8 класі з модулю «Волейбол», який провів Ігор Харко, вчитель Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., та поділилися досвідом проведення занять по цьому модулю.

Інтерактивні технології на уроках фізичної культуриПеред учителями району виступили учасники гуртка спортивного танцю, який почав працювати у Меденицькій школі з початку навчального року, та юні спортсмени 4-х класів показали свою вправність та спритність у «Веселих стартах».

Про здобутки та завдання, над якими працює педагогічний колектив,  розповів директор Меденицької школи Любомир Лешко. Він  ознайомив учасників семінару з навчально-матеріальною базою навчального закладу.

Підсумки роботи семінару підвів методист методичного кабінету відділу освіти Ігор Михаць.