» Освіта » У Смільнянській СЗШ І-ІІ ст. провели флеш-моб “Україна — це Європа”

У Смільнянській СЗШ І-ІІ ст. провели флеш-моб “Україна — це Європа”

Автор: admin2 от 26-04-2018, 09:51
 (голосів: 0)

У Смільнянській СЗШ І-ІІ ст. провели флеш-моб “Україна — це Європа”Проведенню флеш-мобу, присвяченого інтеграції України в Євросоюз, передувала клопітка робота. Діти виготовили плакат з прапорами країн Євросоюзу, на якому з надією намалювали і прапор України. Кожен учень мав завдання намалювати прапори країн Європи. Це завдання з цікавістю і швидко було виконане.

Намальовані прапори прикріпили до повітряних кульок. Усі синьо-жовті кульки були з’єднані в одне ціле, і діти їх випустили в небо. 

 

 

У Смільнянській СЗШ І-ІІ ст. провели флеш-моб “Україна — це Європа”

 

У Смільнянській СЗШ І-ІІ ст. провели флеш-моб “Україна — це Європа”



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua