» Освіта » Команда Вороблевицької школи представляла район на обласних змаганнях

Команда Вороблевицької школи представляла район на обласних змаганнях

Автор: admin2 от 2-05-2018, 10:57
 (голосів: 0)

Команда Вороблевицької школи представляла район на обласних змаганняхУ п’ятницю, 27 квітня у Львові за підтримки НОК України у Львівській області на стадіоні спортивного комплексу “Динамо” відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей “Олімпійське лелеченя”.

За перемогу і за право представляти Львівщину у Всеукраїнському фіналі змагалися 30 шкільних команд.

Програма змагань – спортивна колова естафета, олімпійська вікторина та командний стрибок у довжину.

Дрогобицький район на обласних змаганнях представляла команда Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст., переможець районного етапу “Олімпійського лелеченяти”. Юні спортсмени не лише показали хорошу спортивну підготовку, а й високі результати під час вікторини.

 

 

Команда Вороблевицької школи представляла район на обласних змаганнях

 

Команда Вороблевицької школи представляла район на обласних змаганнях

 

Команда Вороблевицької школи представляла район на обласних змаганнях

 

Команда Вороблевицької школи представляла район на обласних змаганнях

 

Команда Вороблевицької школи представляла район на обласних змаганнях

 

Команда Вороблевицької школи представляла район на обласних змаганнях



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua