У місті Львові на базі ФСТ «Динамо» відбулися змагання обласного фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».
Олімпійські надії Дрогобицького району презентували школярі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст.( керівник команди Михайло Нечипір, заступник керівника Людмила Мудра), які пройшли випробування в горнилі районних змагань. Найкраще зарекомендували себе юні лелеченята з Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. у перетягуванні линви. Вони святкували перемогу, ставши чемпіонами області.
Змагались юні спортовці у наступних видах: у спортивній естафеті, знавців історії олімпійського руху та перетягуванні линви.













