27 квітня на навчально-спортивній базі Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України (стадіон) відбувся обласний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».
Дрогобиччину презентувала дитяча шкільна команда з Вороблевич.
Команди переможців районних та міських змагань «Олімпійського лелеченяти» привітав начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода.
У програмі веселих і цікавих змагань серед учнів 5-6 класів: комплексна колова естафета, олімпійська вікторина та перетягування линви.
За підсумками змагань право представляти Дрогобицький район на фінальних змаганнях Всеукраїнського заходу «Олімпійське лелеченя» виборола команда Вороблевицької СЗШ І-ІІІст., яка зайняла 15 місце серед 28 шкіл області.
Учасники команди Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст. отримали пам’ятні подарунки та масу позитивних вражень від участі в спортивному святі.
Варто сказати, що команда Дрогобицького району творчо підійшла до підготовки змагань. Вороблевицькі школярі підготували не лише спортивні, але й музичні номери. Так, під звуки маршу у виконанні дитячого духового оркестру з Вороблевич крокували учасники змагань з усієї області.
До участі у підготовці змагань долучилися головний спеціаліст у справах молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко, вчитель фізкультури Вороблевицької СЗШ І-ІІІст. Юрій Кобільник.













