» Освіта » День пам’яті та примирення у Волощанському НВК І-ІІ ступенів

День пам’яті та примирення у Волощанському НВК І-ІІ ступенів

Автор: admin1 от 10-05-2018, 09:44
 (голосів: 0)

День пам’яті та примирення у Волощанському НВК І-ІІ ступенів  8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років. З нагоди цього у Волощанському НВК І-ІІ ст. відбулася лінійка, на якій вчитель історії Орест Луцик розповів  учням про Другу світову війну, а також   про капітуляції нацистської Німеччини 8 травня 1945 року. Хвилиною мовчання згадали всіх односельчан, які загинули у Другій світовій війні, воїнів УПА, а також тих хто брав участь в  українському визвольному русі та були  жертвами  нацизму. Напередодні цього дня учнями школи були виготовлені червоний маки -  відображення кривавого сліду від пострілу, символи  вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.

9 травня учні школи поклали квіти до обеліска воїнам-односельчанам, які загинули у Другій світовій війні, а також до могили воїнів УПА.

День пам’яті та примирення у Волощанському НВК І-ІІ ступенів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua