З метою пізнання різних куточків України школярі 5-го класу Попелівського НВК у супроводі класного керівника Лесі Панів, заступника директора з виховноі роботи Віри Тупичак та батьків дітей здійснили екскурсію на Франківщину.
Мандрівку розпочали з молитви у Гошівському монастирі за щасливу екскурсію. Наступна зупинка у Вигоді, яка продовжилася чотиригодинною поїздкою із зупинками Карпатським трамвайчиком. Мальовничі краєвиди, гірські водоспади, джерельна водичка та веселі музики додали гарного настрою всім подорожуючим.
А на завершення всі дружно підкорили скелі Довбуша.
Втомлені, але щасливі всі повернулися додому.













