Упродовж січня-лютого 2018 року відбувався обласний конкурс малюнків на олімпійську тематику під гаслом «Зимові олімпійські ігри», присвячений ХХІІІ Зимовим Олімпійським іграм.
На розгляд журі надійшли роботи з багатьох міст та районів області.
У віковій групі від 13 до 15 років перше місце посіла учениця 8-го класу Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст. Марія Баб'як.
Вітаємо!













