20 червня в Літинському НВК відбулася дитячо-юнацька, патріотична гра " Сокіл". Благословив учасників вишколу о. Володимир Раделицький.
З привітальними словами до соколят звернувся головний спеціаліст відділу освіти Тарас Шуст та директор Літинського НВК Іван Яник. Вони побажали учасникам успіху, знайти нових друзів, гарних вражень від змагань, перемоги та миру.
Гра “Сокіл” розпочалась із демонстрації девізів, маршу учасників під патріотичні пісні. Згодом діти змагалися у силі, витривалості, адже вони - майбутні захисники України. Тут вони знайшли нових друзів, брали учать в різних конкурсах, розпалили багаття. Учасники гри не боялися жодних перешкод і з легкістю їх долали.
За підсумками змагань переможці були нагороджені грамотами.













