В червні місяці учні Опаківського НВК І-ІІІ ст. відвідали цікаві місця в Закарпатській області. Ласкаво і гостинно відчинила свої двері Добробратівська школа в Іршавському районі, де їх зустрів директор школи Володимир Біленець.
Школярі милувалися закарпатськими краєвидами, ознайомилися з історією та традиціями місцевого населення, відвідали старовинний замок в місті Мукачево.
Учням надовго запам’ятається чудова мандрівка по Закарпаттю.
Поїздку для своїх вихованців організували класні керівники Опаківського НВК Петро Войтечко та Василь Дуб.













