Учні 7 та 10 класів відвідали Львівський музей Івана Франка, ознайомилися з архітектурою міста Лева, побували на Високому Замку, в “Копальні кави”, Майстерні шоколаду та інших цікавих туристичних місцях Львова.
Не відмовилися діти й від смачного обіду галицькими варениками та іншими смаколиками.
Враження від поїздки дітям запам'ятаються надовго.
Поїздку для своїх вихованців організували класні керівники Опаківського НВК Леся Максимлюк та Петро Войтечко.













