» Освіта » Школярі з Опаки побували на екскурсії у Львові

Школярі з Опаки побували на екскурсії у Львові

Автор: admin2 от 23-06-2017, 10:09
 (голосів: 2)

Школярі з Опаки побували на екскурсії у ЛьвовіУчні 7 та 10 класів відвідали Львівський музей Івана Франка, ознайомилися з архітектурою міста Лева, побували на Високому Замку, в “Копальні кави”, Майстерні шоколаду та інших цікавих туристичних місцях Львова.

Не відмовилися діти й від смачного обіду галицькими варениками та іншими смаколиками.

Враження від поїздки дітям запам'ятаються надовго.

Поїздку для своїх вихованців організували класні керівники Опаківського НВК Леся Максимлюк та Петро Войтечко.

Школярі з Опаки побували на екскурсії у Львові

Школярі з Опаки побували на екскурсії у Львові

Школярі з Опаки побували на екскурсії у Львові

Школярі з Опаки побували на екскурсії у Львові

Школярі з Опаки побували на екскурсії у Львові


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua