» Освіта » В Довгому Гірському відбувся семінар географів

В Довгому Гірському відбувся семінар географів

Автор: admin2 от 2-10-2018, 09:53
 (голосів: 0)

В Довгому Гірському відбувся семінар географів1 жовтня на базі Довжанського НВК І – ІІІ ст. відбувся районний семінар учителів географії. Учасників семінару привітно зустріла дирекція школи, а учениці 10 класу Роксолана Мушинська та Вікторія Бутим познайомили гостей з культурою Довгого, провівши екскурсію кабінетами народознавства та християнської етики, де виставлені старовинні речі жителів села та унікальної краси іконостас. Географи здійснили також сходження на вершину г. Героїв Небесної Сотні, де помолилися за мир в Україні та виконали Державний Гімн.

Гід Володимир Петриків (учитель історії, кандидат педагогічних наук) розповів гостям про історію села та показав його перлини.

Семінар приніс неабияку практичну користь учасникам: учителі вивчали карпатський фліш, меандри р. Стрий, лікувальну воду «Нафтуся» та інше.

 

В Довгому Гірському відбувся семінар географів

В Довгому Гірському відбувся семінар географів

В Довгому Гірському відбувся семінар географів

В Довгому Гірському відбувся семінар географів


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua