» Освіта » Навчально-методичний семінар учителів географії «Розвиток творчого потенціалу учнів на уроках географії»

Навчально-методичний семінар учителів географії «Розвиток творчого потенціалу учнів на уроках географії»

Автор: admin1 от 18-12-2014, 12:04
 (голосів: 1)

Навчально-методичний семінар учителів  географії «Розвиток творчого потенціалу учнів на уроках географії»На базі методкабінету відбувся навчально - методичний семінар учителів  географії  на тему «Розвиток творчого потенціалу учнів на уроках географії».

У семінарі взяв участь доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології та географії Андрій Дзюбайло. Досвідом роботи з проблеми розвитоку творчих здібностей учнів на уроках географії та поділилася вчитель географії  Меденицької СЗШ Галина Бєлка, яка щорічно готує переможців і призерів ІІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії.

Учителька Ясенице-Сільнянського НВК Любов Гаврилик познайомила учасників семінару з проведенням уроку географії з використанням  методу проектів.

Про інновації в сучасному освітньому просторі, науково-методичне забезпечення впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в практичну діяльність учителів географії розповіла вчитель Доброгостівської СЗШ Марія Дашко, керівник районного методичного об’єднання вчителів географії.

При підведенні підсумків семінару методист Ганна Зинів познайомила вчителів з листом МОН України від 05.12.2014р. «Про неухильне дотримання принципів гарантування свободи педагогічної діяльності вчителям», яким передбачено, що одним з пріоритетів освітньої політики є дебюрократизація діяльності  педагогічних працівників та впровадження органами управління освітою сучасних принципів державно-громадської моделі управління.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua