На базі методкабінету відбувся навчально - методичний семінар учителів географії на тему «Розвиток творчого потенціалу учнів на уроках географії».
У семінарі взяв участь доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології та географії Андрій Дзюбайло. Досвідом роботи з проблеми розвитоку творчих здібностей учнів на уроках географії та поділилася вчитель географії Меденицької СЗШ Галина Бєлка, яка щорічно готує переможців і призерів ІІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії.
Учителька Ясенице-Сільнянського НВК Любов Гаврилик познайомила учасників семінару з проведенням уроку географії з використанням методу проектів.
Про інновації в сучасному освітньому просторі, науково-методичне забезпечення впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в практичну діяльність учителів географії розповіла вчитель Доброгостівської СЗШ Марія Дашко, керівник районного методичного об’єднання вчителів географії.
При підведенні підсумків семінару методист Ганна Зинів познайомила вчителів з листом МОН України від 05.12.2014р. «Про неухильне дотримання принципів гарантування свободи педагогічної діяльності вчителям», яким передбачено, що одним з пріоритетів освітньої політики є дебюрократизація діяльності педагогічних працівників та впровадження органами управління освітою сучасних принципів державно-громадської моделі управління.













