На базі Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст. відбулося засідання постійно діючого районного семінару вчителів захисту Вітчизни .
Директор школи Михайло Бунь привітав учасників семінару та розповів про здобутки педагогів та учнів навчального закладу, поділився планами на майбутнє.
Вчитель предмета “Захист Вітчизни» Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст. Олег Мартинів провів відкритий урок у 10 класі на тему «Цивільний захист. Класифікація та основні причини виникнення надзвичайних ситуацій. Надзвичайні ситуації природного походження». В ході обговорення педагоги обмінялися досвідом роботи з цієї теми.
Учні школи вшанували пам’ять Героя України вороблевичанина Йосипа Шілінга та Героїв Небесної Сотні, виступивши перед учасниками семінару з виховним заходом «Їм у віках судилося безсмертя…».
Методист відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Ігор Михаць підбив підсумки семінару.













