10 жовтня з метою вивчення досвіду педагогічних працівників відбувся методичний міст-семінар «Інноваційна діяльність - крок до вдосконалення майстерності педагога», який для заступників директорів з виховної роботи організували методист відділу освіти Яворівської РДА Галина Каліцінська та методист відділу освіти Дрогобицької РДА Ірина Зубрицька. Розпочався захід з відвідування Страдча – відпустового Марійського паломницького центру, святині УГКЦ, де учасники семінару мали змогу послухати розповідь про це святе місце та помолитися на Хресній Дорозі.
Зі Страдча відправилися в Новояворівський краєзнавчий музей традиційного і сучасного мистецтва, де гостям з Дрогобиччини продемонстрували відеоролик про Яворів, розповіли про мистецтво та традиції Яворівщини. Відтак учасники семінару завітали в Старицьку СЗШ І-ІІІ ст., де їх гостинно зустріли директор Наталія Косик та заступник директора з виховної роботи Марія Баб'як. Вони провели екскурсію подвір'ям школи, де розташований парк, "зелений клас", ознайомила всіх з інноваціями своєї школи, які є результатом проектної діяльності та наполегливої праці.
Директор школи провела тренінг «Школа партнерства як модель ефективної взаємодії учасників освітнього процесу».













