» Освіта » Районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи

Районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи

Автор: admin1 от 22-11-2019, 10:16

Районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи20 листопада в Доброгостівській СЗШ I-III ст. ім. І. Боберського  відбувся районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи на тему: «Елементи музейної педагогіки у навчально-виховному процесі».

Учасники семінару мали можливість переглянути літературно-музичну композицію, приурочена Дню гідності та свободи «Україна – країна нескорених», яку підготували директор школи Світлана Савчук, заступник з навчально-виховної роботи Леся Васьків. Окрасою свята були музичні номери, які підготувала талановита вчителька музики Світлана Колодій разом з ансамблем хлопчиків, ансамблем дівчат «Вишиванка», учительським вокальним ансамблем та дуетом Володимира Стецівки та Ярослава Козара.

Системою виховної роботи школи поділилась зі своїми колегами-виховниками заступник з виховної роботи Степанія Гундер.

Завершальним етапом семінару стала інтегрована інсценізована екскурсія шкільним музеєм «Благословенні сліди мого краю», яку підготували вчитель історії Ганна Гундер, заступник з виховної роботи Степанія Гундер, учитель української мови Оксана Мачита, учитель образотворчого мистецтва Надія Гуняк, вчитель трудового навчання Оксана Сидор, учитель музики Світлана Колодій, учитель Доброгостівської музичної школи Руслана Козар. Піднесеності дійству надала присутність поважних гостей: дочки Романа Шухевича – пані Марії та племінниці Івана Боберського – пані Лесі.

Підсумки семінару підбили інспектор відділу освіти Тарас Шуст та методист відділу освіти Ірина Зубрицька.

Районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи