» Освіта » Семінар-тренінг «Самооцінювання якості шкільної виховної програми»

Семінар-тренінг «Самооцінювання якості шкільної виховної програми»

Автор: admin1 от 18-02-2016, 14:06
 (голосів: 0)

Семінар-тренінг «Самооцінювання якості шкільної виховної програми»16 лютого на базі методкабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації проведено семінар-тренінг «Самооцінювання якості шкільної виховної програми» для заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів Дрогобицького району I-III ступенів.

Його організувала методист відділу освіти Ярослава Баранич. Заступники директорів з виховної роботи мали змогу отримати необхідну інформацію для того, щоб провести самооцінювання якості виховної програми у своїх навчальних закладах.

На тренінгу панувала творча атмосфера. Всі його учасники ділилися досвідом роботи та обмінювалися напрацьованим матеріалом. Неабияку допомогу в навчанні з даної проблеми надала методист кабінету розвитку освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  Галина Занік. Змістовний виклад матеріалу допоміг учасникам семінару- тренінгу легко впоратись із поставленими завданнями

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua