Протягом тижня у кожному класі було проведено ряд виховних годин, бесід, уроків про Героїв національно- визвольної боротьби: "Є така професія - Батьківщину захищати", " Захисники України! Низький вам уклін", "Історичні постаті нашого села" та інші.
А також було проведено виховний захід "Слава героям- воїнам УПА", який підготувала педагог- організатор Галина Мицак. Учні розповідали про героїзм воїнів УПА, про армію, яка вела нерівну боротьбу з ворогом. Цей захід був проведений з метою, щоб ще раз заглибитися, осягнути сторінки нашої багатостраждальної історії.
На алеї Слави, біля школи, відбулася загальношкільна лінійка, яку підготував вчитель історії Андрій Левицький. Усі присутні почули цікаву розповідь про національно- визвольну боротьбу українського народу, а також хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у боротьбі.













