З нагоди 100-річчя проголошення ЗУНР в Підбузькому НВК була проведена конференція "Перше листопада - символ невмирущої ідеї галицьких українців за волю і свою державу", яку підготували учні 10-го класу під керівництвом вчителя історії Марії Кундик.
Повчальними для учнів 8-11класів були тематичні уроки та виставки,виховні години, перегляд фільму "ЗУНР. Злука УНР і ЗУНР".
Пам'ятаймо, ми - нащадки Великих Людей, котрі своєю волею та кров'ю освятили нинішній день для нас.
Будьмо гідними їхнього подвигу і ніколи не втомлюймося підіймати стрілецьку "червону калину" у своїх помислах і діях.













