» Освіта » Конференція "Перше листопада - символ невмирущої ідеї галицьких українців за волю і свою державу",

Конференція "Перше листопада - символ невмирущої ідеї галицьких українців за волю і свою державу",

Автор: admin1 от 2-11-2018, 09:52
 (голосів: 0)

Конференція "Перше листопада - символ невмирущої ідеї галицьких українців за волю і свою державу", З нагоди 100-річчя проголошення ЗУНР в Підбузькому НВК була проведена конференція "Перше листопада - символ невмирущої ідеї галицьких українців за волю і свою державу", яку підготували учні 10-го класу під керівництвом вчителя історії Марії Кундик.

Повчальними для учнів 8-11класів були тематичні уроки та виставки,виховні години, перегляд фільму "ЗУНР. Злука УНР і ЗУНР".

Пам'ятаймо, ми - нащадки Великих Людей, котрі своєю волею та кров'ю освятили нинішній день для нас.

Будьмо гідними їхнього подвигу і ніколи не втомлюймося  підіймати стрілецьку "червону калину" у своїх помислах і діях.

Конференція "Перше листопада - символ невмирущої ідеї галицьких українців за волю і свою державу",

Конференція "Перше листопада - символ невмирущої ідеї галицьких українців за волю і свою державу",

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua