п’ятницю, 9 листопада, у Довжанському НВК І-ІІІ ст. відбувся ряд заходів, присвячених Дню української писемності та мови. Учні на вчителі школи взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності. Цю акцію започатковано з 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з'ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Після чого, вчителями української мови та літератури Гаврилик М.Г. та Іванко Л.П., було проведено флешмоб «Мова у нас єдина, і пісня у нас солов’їна», де діти співали пісню «Рідна мова», яку підготувала вчитель музики Яворська І.В. Актив шкільного парламенту, спільно із заступниками, підготували крилаті вислови та стінгазети про українську мову.
І на завершення, учні старших класів під керівництвом педагога-організатора Христини Зубрицької зняли відеоролик «Мова наша солов‘їна».













